Producenci

Fitness & CrossFit

Modny ostatnimi czasy Fitness & Crossfit nie wychodzą z mody i nic dziwnego, ponieważ mogą przynieść szereg korzyści zdrowotnych dla naszego organizmu. Crossfit jest treningiem obejmującym ćwiczenia siłowe, ćwiczenia szybkościowe oraz eksplozywne. Dzięki temu ma on bardzo duży wpływ między innymi na wytrzymałość i sprawność układu oddechowego i układu krążenia, jak również na siłę i moc mięśni, elastyczność ciała, sprawność ogólną, szybkość, koordynację ruchową, precyzję ruchu oraz poczucie równowagi.

CrossX Mini band loop zielona CrossX Mini band loop zielona
Producent: CrossX
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej
CrossX mini band loop czerwona CrossX mini band loop czerwona
Producent: CrossX
Cena: 9,00 zł
szt.
zobacz więcej
CrossX mini band loop niebieska CrossX mini band loop niebieska
Producent: CrossX
Cena: 10,00 zł
szt.
zobacz więcej
CrossX mini band loop czarna CrossX mini band loop czarna
Producent: CrossX
Cena: 11,00 zł
szt.
zobacz więcej
Skakanka CrossX szybka Skakanka CrossX szybka
Producent: CrossX
Cena: 12,00 zł
szt.
zobacz więcej
CrossX piłka do masażu 10 cm EPP CrossX piłka do masażu 10 cm EPP
Producent: CrossX
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
CrossX piłka Lacrosse czarna CrossX piłka Lacrosse czarna
Producent: CrossX
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
CrossX  zestaw gum Mini Band loop CrossX zestaw gum Mini Band loop
Producent: CrossX
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej

CrossFit i fitness nie wychodzą z mody

W ogólnym założeniu, trening CrossFit powinien odbywać się od 3 do 5 razy w tygodniu, a każdy z nich musi być wykonywany z odpowiednią intensywnością. Nie może trwać on dłużej niż 20 minut. Ćwiczenia w ramach tego treningu wykonywane są w tak zwanych obwodach, czyli jedno po drugim, z niewielkimi przerwami między nimi. Podstawowe ćwiczenia to przede wszystkim wiosłowanie, bieg, przysiady, jak również ruchy ciągnięcia i pchania. Program CrossFit obejmuje szereg różnych ćwiczeń, w tym także klasyczne brzuszki i pompki. Wykorzystuje się w nim wiele sprzętów Fitness & Crossfit, które nabyć można za pośrednictwem niniejszej strony internetowej.

Fitness dla każdego

Równie popularną formą aktywności jest fitness, który cieszy się coraz większym uznaniem. Zajęcia tego typu dają możliwość spróbowania czegoś zupełnie nowego pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego specjalisty. Nie musisz więc zapisywać się do szkoły tańca, by ćwiczyć koordynację ruchową. Dla odmiany można wybrać Zumbę, zajęcia typu disco, czy latino i sprawdzić, czy Ci się to podoba. Zajęć fitness jest naprawdę wiele i są one dostosowane do każdego poziomu umiejętności, dzięki czemu każda osoba zainteresowana z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jednak by móc uprawiać tego typu aktywność niezbędny może okazać zakup odpowiedniego sprzętu Fitness & Crossfit. Jeśli więc poszukujesz tego typu akcesoriów, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znaleźć w niej można wyłącznie najlepsze produkty pochodzące od producentów godnych zaufania. Dzięki temu sprzęt ten będzie służył w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas, niezależnie od częstotliwości oraz intensywności treningów. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl