Producenci

Dyski i poduszki sensoryczne

Dysk sensoryczny to wielofunkcyjny produkt wykorzystywany do ćwiczeń, rehabilitacji i relaksacji. Posiada charakterystyczne wypustki na swojej powierzchni, które przyczyniają się do poprawy krążenia podczas ćwiczeń. Produkt ten, przez swój niewielki rozmiar, może być łatwo przechowywany w domu i używany do codziennych ćwiczeń. W naszej ofercie znajdziesz dyski i półkule sensoryczne przeznaczone do indywidualnego użytku, a także do placówek rehabilitacyjnych.

Piłka do balansowania BSX10 HMS Piłka do balansowania BSX10 HMS
Producent: HMS
Cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Poduszka sensoryczna Pretorians Poduszka sensoryczna Pretorians
Producent: Pretorians
Cena: 30,00 zł
zobacz więcej

Dysk sensoryczny do siedzenia

Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia i masz problemy z kręgosłupem, dysk sensoryczny to produkt, który idealnie sprawdzi się dla ciebie. Ćwiczenie zwane siedzeniem dynamicznym możesz wykonywać przez 8 godzin, podczas siedzenia przy biurku. Dysk sensoryczny wymusi w Tobie prawidłową postawę, dzięki temu, że wypustki stymulują mikroruchy krążków międzykręgowych, co odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Siedzenie na poduszce sensorycznej sprawi, że zaczniesz odczuwać mniejsze napięcie mięśni kręgosłupa i wzmocnisz ich siłę.

Beret dla równowagi

Dyski i półkule sensoryczne można wykorzystywać na wiele sposobów, a kolejnym z nich są ćwiczenia równoważne – poprawiające sprawność i koordynację ruchową. Mogą je wykonywać zarówno osoby młode, które przeszły kontuzję kończyn, jak i osoby starsze, które mają problem z utrzymaniem równowagi. Ćwiczenia polegające na staniu na berecie sensorycznym wzmacniają mięśnie nóg i brzucha, a przy okazji poprawiają krążenie stóp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl