Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Taśmy rehabilitacyjne

Taśma do rozciągania to wielofunkcyjny produkt, który urozmaici Twoją codzienną gimnastykę. Poręczna wielkość i niska cena sprawiają, że taśmy gumowe cieszą się dużą popularnością wśród sportowców i są polecane przez fizjoterapeutów. Regularne ćwiczenia z taśmą wzmocnią siłę Twoich mięśni i poprawią sylwetkę. Zapoznaj się z dostępnymi produktami i wybierz swoją gumę do ćwiczeń.

Pracuj siłą własnych mięśni

Podczas ćwiczeń z taśmą wykorzystujesz tylko jej opór oraz siłę swoich mięśni. Potrzebna Ci jest do tego wyłącznie taśma i kawałek ziemi. Dlatego taśma gumowa jest użytecznym produktem dla osób, które nie mają czasu chodzić na siłownię, dużo podróżują lub nie posiadają miejsca w domu na akcesoria sportowe. Wykonując prosty zestaw ćwiczeń gimnastycznych z taśmą, możesz rozpocząć pracę nad sylwetką i wszystkimi partiami ciała.

Taśmy gumowe – do rozciągania i do rehabilitacji

Taśmy polecane są przez ortopedów i fizjoterapeutów w przypadku uszkodzenia kończyny. Pomagają stopniowo odbudowywać mięśnie i wzmocnić ich siłę. Dużą zaletą taśm jest fakt, iż możesz samodzielnie dostosować intensywność ćwiczeń do swoich możliwości. Ponadto, przydają się do profilaktycznych ćwiczeń wad kręgosłupa, przy przeciążeniu i dolegliwościach bólowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl