Producenci
CrossFit – nie tylko trening 0
CrossFit – nie tylko trening

CrossFit – nie tylko trening

Maksymalne zmęczenie całego ciała w krótkim czasie – to w wielkim skrócie jest CrossFit, który robi furorę w całym kraju, a przywędrował do Polski zza Oceanu. Żeby móc trenować wystarczy kilka podstawowych sprzętów jak skakanka, guma do ćwiczeń czy piłka lekarska i chęć pokonywania swoich słabości.

Ta prężnie rozwijająca się dziedzina sportowa, zyskała również wielu profesjonalnych trenerów, a instruktor, znający się na rzeczy to skarb, który zadba, by trening był bezpieczny, nie skończył się kontuzją i by mógł być także rehabilitacją.

CrossFit i jego powodzenie zależy od kilku czynników. Po pierwsze należy umiejętnie dobrać trening do swoich możliwości. Po drugie ćwiczyć i rozwijać wszystkie partie mięśni pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Po trzecie należy wykorzystywać przyrządy, które będą dopasowane do własnych wymagań i stopnia zaawansowania.

Właśnie takie produkty, które pomogą Ci w pełni wykorzystać trening CrossFit, mamy w swojej ofercie. Poprzez gumy do ćwiczeń mini bands – wiodący przedmiot w przygodzie ze stretchingiem, który jest bardzo ważną profilaktyką urazów – aż po skakanki, przydatne już podczas samego treningu.

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która łączy rehabilitację z CrossFitem. Stawiamy nie tylko na zabezpieczenie przed kontuzją, ale i na rozwój fizyczny. Dlatego produkty, które proponujemy, są uniwersalne. Mogą być Twoim towarzyszem nie tylko podczas treningu, ale także przy walce o powrót do formy.

Staramy się sprostać Twoim wymaganiom, idąc z duchem czasu i ciągle rozwijającym się stylem życia, jakim jest CrossFit. Stale szukamy nowych, lepszych produktów – już we wrześniu wprowadzamy nową markę CrossX, stworzoną, by podnosić twoje możliwości fizyczne, co bezpośrednio przeniesie się na poprawę zdrowia, jak i kondycję Twojego ciała.

 

Dlatego, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań – CrossFit jest właśnie dla Ciebie, a regularny i prawidłowy trening, wspomagany odpowiednimi przyrządami, to jedynie dodatkowy zysk dla ćwiczącego. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl