Producenci
Mała taśma, wiele możliwości. 0
Mała taśma, wiele możliwości.

Mała taśma, wiele możliwości.

 

Czym są gumy do ćwiczeń?

Zajmują mało miejsca, są niekosztowne, lekkie i łatwo dostępne – to właśnie gumy do ćwiczeń, praktyczny gadżet, który pozwala urozmaicić trening zarówno w domu, jak i poza nim. Zastosowanie gum oporowych, power band i mini band, nie ogranicza się jedynie do ćwiczeń siłowych czy do rozciągania. Ich użycie może ułatwić również rehabilitację i wspomóc uporanie się z różnymi bólami i schorzeniami.

Dlaczego gumy zyskują na popularności?

Coraz mniej osób ma czas, aby wyjść na siłownię albo chociaż pobiegać na świeżym powietrzu. Więcej podróżujemy, wyjeżdżamy w delegacje, a tam aktywności fizyczne mogą być utrudnione. Nic dziwnego, więc, że trening w domu jest coraz bardziej popularnym i łatwiejszym sposobem zapewnienia sobie dobrego wyglądu, jak i poprawy samopoczucia. Właśnie wtedy niepozorne taśmy przychodzą nam z pomocą – zapewniają siłownię i rehabilitację w jednym.

Jakie są zalety ćwiczeń z gumami?

Co najważniejsze, gumy to taka mała siłownia, którą możesz spakować do torby i zabrać ze sobą wszędzie. Do takiego treningu nie potrzebujesz dużej przestrzeni, możesz go wykonywać w hotelowym pokoju, albo na balkonie. Ćwiczenia z gumami są mniej inwazyjne i rzadziej wywołują kontuzje, a dzięki ich oporowi trening jest bardziej efektywny i urozmaicony, a kiedy jest regularny – bardzo szybko przynosi wymarzone rezultaty.

Jaką gumę wybrać?

Każdy kolor to inna grubość i opór, który należy dostosować do swoich potrzeb. Niestety każdy producent inaczej kolorystycznie oznacza opór taśmy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno gumy czerwone, których obciążenie będzie idealne dla początkujących, jak i fioletowe, których większy opór dobrze sprawdzi się przy treningach siłowych bardziej zaawansowanych osób.

Doskonały partner treningu.

Jak widać – ograniczenia w używaniu gum nie istnieją. Taka alternatywa jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie codzienną aktywność fizyczną, mimo braku czasu, a o zdrowie powinien dbać każdy z nas.

 

Przykładowy trening 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl