Producenci
MIMOS dla malucha ! 0
MIMOS dla malucha !

MIMOS dla malucha !

 

W okresie ciąży przyszłe mamy poświęcają wiele czasu na gromadzeniu możliwie najlepszej wyprawki dla swojego maleństwa. Wertują strony internetowe, specjalistyczne czasopisma dla rodziców oraz sprawdzają oferty sklepów w poszukiwaniu najlepszych produktów dla dzieci. Wszystko to po to, żeby ich maluszek posiadał to, co najlepsze dla jego wygody, ale przede wszystkim dla zdrowia i prawidłowego rozwoju. Szukając opinii wśród specjalistów i przeciętnych użytkowników na temat konkretnych produktów, starają się wybrać najlepiej jak potrafią.

 

Jednym z dylematów, przed którymi staje przyszła mama, jest wybór poduszki dla dziecka. Według „starej szkoły” niemowlak powinien spać całkowicie na płasko. Jedyne co możemy zrobić to ustawić pochyło łóżeczko tak, żeby główka znajdowała się troszkę wyżej. Obalamy ten mit przedstawiając specjalistyczną ortopedyczną poduszkę MIMOS  dla dzieci o obwodzie główki od 37 cm.

 

Dlaczego MIMOS ?

MIMOS  to atestowana medyczna poduszka specjalistyczna, która  redukuje nacisk główki dziecka na podłoże, zapobiegając w ten sposób jej odkształcaniu się.  Jest to bardzo ważne, gdyż głowa niemowlaka jest  bardzo miękka i plastyczna, a przez to podatna na zmianę swojego kształtu. Matka natura w ten sposób ułatwiła dziecku przedostanie się przez kanał rodny podczas porodu, ale dopóki szwy czaszkowe nie ulegną zrośnięciu, musimy odpowiednio zadbać o główkę naszego maleństwa.

MIMOS jest poduszką bezpieczną, wygodną i mięciutką. Wykonana w nowej technologii o trójwymiarowej strukturze z systemem aero 3D z materiałów w 100% bezpiecznych dla dzieci. Ta innowacyjna poduszka dla dzieci łączy w sobie skuteczność w działaniu z bezpieczeństwem, komfortem i higieną. Jest wykonana z dystansowej dzianiny 3D, która umożliwia odpowiednie rozłożenie punktów nacisku i zapobiega nadmiernemu naciskowi główki na podłoże. Dzięki temu nie ma potrzeby  zmiany pozycji dziecka podczas snu. Zarówno rodzic, jak i dziecko mogą spać spokojnie, gdyż  poduszka posiada specjalistyczne atesty bezpieczeństwa!

Dodatkowo materiał, z którego jest wykonana, jest łatwy w praniu i suszeniu, co ułatwia utrzymanie odpowiedniej higieny.

 

MIMOS , a korygowanie zniekształceń główki noworodka.

 

Często zdarza się, że główka dziecka już po porodzie jest odkształcona. Jest to związane np. z jego nieodpowiednim ułożeniem w łonie matki ze względu na duże gabaryty. Brak miejsca powoduje, że dziecko nie jest w stanie zmienić wcześniej przybranej pozycji i np. do samego porodu pozostaje z rączką naciskająca na główkę. Na odkształcenia główki mogą mieć wpływ także ciężkie i długotrwałe porody.

Poduszka MIMOS również w takim przypadku okazuje się bardzo pomocna. Dzięki prawidłowemu ułożeniu główki podczas snu wszelkiego rodzaju odkształcenia korygują się, a główka uzyskuje prawidłowy wygląd.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl