Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Guma do rehabilitacji

Oferowana przez nas guma do rehabilitacji to wielofunkcyjny produkt, który urozmaici Twoją codzienną gimnastykę wykonywaną m.in. w domu. Poręczna wielkość i niska cena sprawiają, że wszystkie nasze taśmy gumowe cieszą się bardzo dużą popularnością wśród sportowców i są polecane przez wielu fizjoterapeutów. Regularne ćwiczenia z taśmą wzmocnią siłę Twoich mięśni i poprawią sylwetkę. Zapoznaj się z dostępnymi produktami i wybierz swoją gumę do ćwiczeń, która będzie spełniać wszystkie Twoje potrzeby!

guma do rehabilitacji

Guma do rehabilitacji - pracuj siłą własnych mięśni

Podczas ćwiczeń z gumą do rehabilitacji wykorzystujesz tylko jej opór oraz siłę swoich mięśni. Potrzebna Ci jest do tego wyłącznie taśma i kawałek ziemi. Dlatego też taśma gumowa jest użytecznym produktem dla osób, które nie mają czasu chodzić na siłownię, dużo podróżują lub nie posiadają miejsca w domu na akcesoria sportowe. Wykonując prosty zestaw ćwiczeń gimnastycznych z taśmą, możesz rozpocząć pracę nad sylwetką i wszystkimi partiami ciała, a wszystko to przy niedużych nakładach finansowych!

guma do rozciągania
gumy rehabilitacyjne

Gumy do rehabilitacji służą także do rozciągania

Gumy do rehabilitacji dostępne na niniejszej podstronie polecane są przede wszystkim przez wielu ortopedów oraz fizjoterapeutów w przypadku uszkodzenia kończyny. Pomagają stopniowo odbudowywać mięśnie i wzmocnić ich siłę. Dużą zaletą taśm jest fakt, iż możesz samodzielnie dostosować intensywność ćwiczeń do swoich możliwości. Ponadto, przydają się do profilaktycznych ćwiczeń wad kręgosłupa, przy przeciążeniu i dolegliwościach bólowych. Gumy do rehabilitacji cechują się więc bardzo dużą funkcjonalnością, dlatego też na ich zakup decyduje się coraz więcej osób.

Dlatego też wszystkie osoby poszukujące profesjonalnych i wytrzymałych gum do rehabilitacji serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma istnieje na rynku od dłuższego czasu, każdorazowo starając się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl